קונצרטים

הדרן עלך

קונצרט הדרן עלך 2023

על המופע: מתקיים בשבוע שחל בו פורים, בהשתתפות גדולי הפייטנים בארץ ושל המרכז לפיוט ושירה אשדוד מני כהן, שמעון אילוז, דוד אוטמזגין ובהשתתפות אנסמבל פייטנים, אשר מציגים מחרוזת מרגשת של פיוטים נבחרים מתוך שירת הבקשות: "דודי ירד לגנן", "ידיד נפש", "שחר אבקשך", "אדיר לא ינום" ועוד שפע פיוטים אותם כתבו משוררי תור הזהב – מרבי יהודה הלוי ורבי שלמה אבן גבירול ועד למשוררי הדורות האחרונים ביניהם: ר' אליעזר אזכרי ר' דוד אלקיים ו' דוד בוזגלו.
מיקום: בית הכנסת "מקור ברוך" – רח' עמרם חזנוב 4, רובע טו'
תאריך: יום שלישי א' ר"ח אדר, 21.02.2023 בשעה 19:30
מסיבת סיום בקשות

מסיבת סיום הבקשות 2023

על המופע: ערב שכולו שירה ופיוט עם גדולי הפייטנים בארץ ובעולם: בנימין בוזגלו, מני כהן, שמעון אילוז ואנסמבל המרכז לפיוט ושירה בליווי התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד. ארוחת ערב חגיגית. לרכישת כרטיסים – 5994* או באתר -http://andalusit.co.il/1851
מיקום: אולם האירועים "בית האופרה", רח' האורגים 25, אשדוד
תאריך: יום שלישי כא' באדר, 14.03.2023
יגל יעקב

קונצרט יגל יעקב 2023

על המופע: מתחברים לבית אבא באווירה אינטימית של זמירות ופיוטים, שהינם חלק בלתי נפרד מהווי החיים של יהדות צפון מרוקו. בהנחייתו ובניצוחו של הפייטן אבי אפנג׳ר, בהשתתפות הפייטנים יעקב אבוחצירא וחיים אלבז ובליווי אנסמבל סחראווי . בערב זה יושמעו פיוטים מסעודת השבת והחג, בברית המילה ,בבית הכנסת ,על השולחן המשפחתי וברגעי שמחה אחרים. הישיבה סביב שולחנות עם מחייא וטאפסים .
מיקום: בית אריה קלנג
תאריך: יום ראשון, טו' בטבת, 08.01.2023 בשעה: 20:00
מודעת סיום קורסים חזנות א-ב

ואני תפילתי - בליווי אנסמבל הפייטנים

על המופע: קונצרט סיום שנה של לימודי חזנות א' וחזנות ב' בהשתתפות התלמידים – אנסמבל הפייטנים של המרכז לפיוט ושירה. מתקיים באולם של מרכז מונארט לאחר שנת לימודים פורייה בה התלמידים התמקצעו החכימו ועמלו במשך השנה כולה ומופיעים בסיום הקורס בקונצרט יחד עם הפייטן מני כהן ובליווי נגני האנדלוסית.
מיקום: אולם מונארט, דרך ארץ 8, אשדוד.
תאריך: יום ראשון, יא' בתמוז, 10.07.2022
מודעת מסיבת סיום קורסים פיוט ילדים

ואני תפילתי - בליווי אנסמבל הילדים

על המופע: קונצרט סיום שנה של לימודי פיוט ושירה בסיסי בהשתתפות התלמידים – יחד עם אנסמבל הפייטנים של המרכז לפיוט ושירה. לאחר שנת לימודים פורייה בה התלמידים למדו, החכימו ועמלו במשך השנה כולה ועל מנת להגביר את הביטחון העצמי ולהרגיל אותם להופיע בפני קהל מופיעים התלמידים בסיום הקורס בקונצרט מיוחד יחד עם הפייטן מני כהן, אנסמבל הפייטנים של המרכז לפיוט ובליווי נגני האנדלוסית.
מיקום: מתנ"ס נוה – יהונתן, עוזיהו 26, אשדוד
תאריך: יום ראשון, יא' בתמוז, 10.07.2022
4fccf2e0-f1c4-4fee-819a-a09f70071de7

הדרן עלך | שירת הבקשות